Податковий адвокат, адвокат, адвокат з кримінальних справ, адвокат Київ.

Ваш податковий адвокат в Києві

Ми беремо рішення проблеми в комплексі і націлені на результат – ефективний захист Ваших інтересів.

Попередня консультація по будь-якого питання – безкоштовно.

Відповіді на питання пов’язані зі створенням і веденням підприємницької діяльності стосовно сплати податків, поведінку під час перевірок контролюючими органами, допомогу у вирішенні проблем. Допомога на стадії проведення перевірки, грамотне обгрунтування правової позиції, в рамках кримінального процесу по податковим правопорушенням в тому числі.

Вирішення проблемних питань з податковими органами:

Якісний захист інтересів платників податків на будь-якій стадії. Доконфліктний вирішення питань, оскарження рішень податкових органів, розблокування рахунків, зняття арештів.

Якісне представництво в судах:

У адмнистративно і господарських судах усіх регіонів України, Вищому адміністративному суді України, Вищому господарському суді України, Вищому спеціалізованому суді з цивільних справах України, апеляційних судах м.Києва, районних судах.Взисканіе проблемних заборгованостей, допомога банківським установам з повернення кредитних коштів.

GR-менеджмент:

Робота з органами влади. Отримання необхідних роз’яснень, дозволів, ліцензій. Вирішення проблемних питань з контролюючими органами, органами прокуратури та внутрішніх справ.

Робота з органами виконавчої служби України:

Допомога у відкритті виконавчого провадження, припинення виконавчого провадження, стягнення грошових коштів та майна, захист власності від протиправного посягання.

Помощь в открытии исполнительного производства, прекращении исполнительного производства, взыскание денежных средств и имущества, защита собственности от противоправного посягательства.